Звичайна версія сайту
Повідомлення

Регулятор пропонує оптимізувати контроль за належним використанням засобів захисту інформації Національного банку

Національний банк має намір оптимізувати процес здійснення контролю за виконанням банками та іншими установами, які є безпосередніми учасниками системи електронних платежів Національного банку та/або інформаційних задач (далі – організації), вимог щодо використання засобів захисту інформації Національного банку*.

Відповідний проект постанови Правління Національного банку України "Про внесення змін до Положення про порядок перевірки стану інформаційної безпеки в банківських та інших установах, які використовують засоби захисту інформації Національного банку України" (далі – проект Постанови) Національний банк пропонує для громадського обговорення.

Норми проекту Постанови стосуватимуться банків та інших установ, які використовують засоби захисту інформації Національного банку.

Ухвалення цього документу дасть можливість:

  • урегулювати питання здійснення контролю за виконанням організаціями вимог щодо використання засобів захисту інформації Національного банку шляхом аналізу інформації, документів, звітів, отриманих від організацій, та шляхом проведення Національним банком виїзних перевірок;
  • урегулювати питання здійснення відповідних виїзних перевірок;
  • запровадити такий метод контролю, як періодичне звітування організацій про використання засобів захисту інформації Національного банку.

Зауваження та пропозиції до проекту Постанови приймаються до 12 жовтня 2018 року на поштову або електронну адресу Національного банку.

Поштова адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9, Національний банк України, Департамент безпеки.

Електронна адреса: 22SPRA@U1H0.

Проект Постанови розміщено для громадського обговорення на сторінці офіційного Інтернет-представництва Національного банку України, оскільки відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" він має оприлюднюватися з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.


*установлених відповідними нормативно-правовими актами Національного банку.

Поділитись