Звичайна версія сайту

Анонс: відкритий дослідницький семінар на тему комунікації політики центробанку та її впливу на політику регуляторів у інших країнах

24 червня 2019 року в Національному банку України відбудеться відкритий дослідницький семінар, під час якого професор Синь Чжан з Банку Швеції розповість про те, як комунікація монетарної політики центрального банку впливає на політику центробанків інших країн.

Упродовж семінару Синь Чжан презентує дослідження "Поширюйте слово: міжнародні ефекти від комунікації центрального банку" ("Spread the Word: International Spillovers from Central Bank Communication"), співавторами якого є Ганна Армеліус, Крістоф Берч та Ісая Халл з Банку Швеції. Дослідники використали дані про комунікації центральних банків з 23 країн світу за 2002 – 2017 роки, щоб показати взаємозв’язок між повідомленнями регуляторів щодо монетарної політики та їх впливом на політику в інших країнах.

Синь Чжан є старшим економістом відділу досліджень Банку Швеції. Він отримав ступінь Ph.D. в Амстердамському вільному університеті та Інституті Тінбергена. Серед його наукових інтересів економетрика часових рядів, фінанси, математична економіка, кредитний ризик.

Робочою мовою семінару є англійська.

Адреса проведення семінару: м. Київ, вул. Інститутська 9, центральний вхід, к. 206.

Початок семінару о 14:00. Реєстрація учасників триватиме з 13:45 до 13:55. З собою необхідно мати документи, що посвідчують особу.

Для участі у семінарі потрібно подати заявку на електронну адресу: research@bank.gov.ua до 14:00 21 червня 2019 року, зазначивши прізвище та ім’я учасника, місце роботи, контактні дані (телефон, e-mail). Враховуючи обмежену кількість місць, Національний банк залишає за собою право розгляду заявок та ухвалення рішень щодо участі в семінарі щодо кожного з заявників. Результати буде повідомлено електронною поштою особисто.

Серію відкритих дослідницьких семінарів Національний банк України започаткував у липні 2015 року. Під час цих заходів представники академічних кіл, фахового та експертного середовища, міжнародних фінансових організацій, НБУ та інших центральних банків, мають змогу представити результати своїх дослідницьких проектів та обговорити їх у тісному експертному середовищі.

З метою подальшої організації дослідницьких семінарів запрошуємо до співпраці потенційних доповідачів для презентації результатів своїх досліджень з питань, що пов’язані з діяльністю Національного банку України та роботою фінансової системи. Пропозиції (разом з бажаною датою семінару, презентаційними матеріалами, резюме та/або проектом статей) необхідно подавати для подальшого розгляду до відділу досліджень Департаменту монетарної політики та економічного аналізу на електронну адресу research@bank.gov.ua.

З матеріалами відкритих наукових семінарів можна за посиланням.

Теги
Поділитись