Звичайна версія сайту

Анонс: відкритий дослідницький семінар на тему якості продукції та гнучкості цін

19 червня 2019 року в Національному банку України відбудеться відкритий дослідницький семінар, під час якого професор Олександр Талавера презентує дослідження про вплив якості продукції на ціноутворення.

Упродовж семінару Олександр Талавера презентує дослідження "Якість товарів і ціноутворення" ("Quality of Goods and Price Setting"), співавторами якого також є Юрій Городніченко з Каліфорнійського університету, Берклі і Нам Ву з Бірмінгемського університету. Економісти використали набір даних щомісячних цін на комп’ютерні процесори в американських онлайн-магазинах за квітень 2009 – грудень 2012 року. Результати дослідження свідчать про те, що ціни на товари високої якості є більш гнучкими. Економісти також розробили індекс цін, який враховує якість товарів при ціноутворенні.

Олександр Талавера є професором фінансової економіки в Університеті Бірмінгема. Він отримав ступінь PhD в Європейському університеті Віадріна. Олександр Талавера є запрошеним науковцем Національного банку України за підтримки Проекту технічної допомоги Канади – МВФ "Розбудова інституційної спроможності НБУ". Його дослідницькі інтереси охоплюють питання у галузі онлайн ціноутворення, аналітики великих даних, банківської справи, міжнародних фінансів, емпіричних корпоративних фінансів, а також ринків, що розвиваються.

Робочою мовою семінару є англійська.

Адреса проведення семінару: м. Київ, вул. Інститутська 9, центральний вхід, к. 218.

Початок семінару о 14:00. Реєстрація учасників триватиме з 13:45 до 13:55. З собою необхідно мати документи, що посвідчують особу.

Для участі у семінарі потрібно подати заявку на електронну адресу: research@bank.gov.ua до 14:00 18 червня 2019 року, зазначивши прізвище та ім’я учасника, місце роботи, контактні дані (телефон, e-mail). Враховуючи обмежену кількість місць, Національний банк залишає за собою право розгляду заявок та ухвалення рішень щодо участі в семінарі щодо кожного з заявників. Результати буде повідомлено електронною поштою особисто.

Серію відкритих дослідницьких семінарів Національний банк України започаткував у липні 2015 року. Під час цих заходів представники академічних кіл, фахового та експертного середовища, міжнародних фінансових організацій, НБУ та інших центральних банків, мають змогу представити результати своїх дослідницьких проектів та обговорити їх у тісному експертному середовищі.

З метою подальшої організації дослідницьких семінарів запрошуємо до співпраці потенційних доповідачів для презентації результатів своїх досліджень з питань, що пов’язані з діяльністю Національного банку України та роботою фінансової системи. Пропозиції (разом з бажаною датою семінару, презентаційними матеріалами, резюме та/або проектом статей) необхідно подавати для подальшого розгляду до відділу досліджень Департаменту монетарної політики та економічного аналізу на електронну адресу research@bank.gov.ua.

З матеріалами відкритих наукових семінарів можна за посиланням.

Теги
Поділитись