Звичайна версія сайту

Анонс: відкритий дослідницький семінар НБУ про чутливість країн CНД до зовнішніх шоків випуску та цін на нафту

6 липня 2018 року в Національному банку України відбудеться традиційний відкритий дослідницький семінар, під час якого дослідник Національного банку Олександр Фарина презентуватиме своє дослідження на тему «Трансмісія міжнародних шоків на країни СНД: глобальна векторна авторегресійна модель», виконане у співпраці з Хелі Сімолою з Інституту перехідних економік Банку Фінляндії (BOFIT).

У своєму дослідженні автори вивчають чутливість країн CНД до зовнішніх шоків випуску та цін на нафту за допомогою масштабної глобальної векторної авторегресійної моделі, що охоплює 30 економік світу та дозволяє врахувати важливі ефекти трансмісії між країнами. Протягом семінару Олександр Фарина розповідатиме про отримані результати з фокусом на те, як чутливість регіону СНД до зовнішніх шоків змінилася за останні десятиліття з огляду на відчутні зміни торговельних та фінансових взаємозв’язків між країнами.

Олександр Фарина є дослідником відділу досліджень департаменту монетарної політики та економічного аналізу Національного банку України. Він має PhD з Національного університету «Києво-Могилянська академія» та має значний досвід участі у різноманітних міжнародних дослідницьких та освітніх програмах. Зокрема, Олександр Фарина був запрошеним дослідником в BOFIT, Банк Фінляндії. Його дослідницькі інтереси покривають широкий спектр напрямків у сфері макроекономіки, монетарної економіки, міжнародної економіки, а також застосування великих даних в макроекономіці.

Робочою мовою семінару є англійська.

Адреса проведення семінару: м. Київ, вул. Інститутська 9, центральний вхід, к. 206.

Початок семінару о 14:00. Реєстрація учасників триватиме з 13:45 до 13:55. Відповідно до процедури відвідання режимних об’єктів, яким є Національний банк України, вхід до його будівлі відбувається за наявності документів, що посвідчують особу.

Для участі у семінарі необхідно подати заявку на електронну адресу: research@bank.gov.ua до 16:00 5 липня 2018 року, зазначивши прізвище та ім’я учасника, місце роботи, контактні дані (телефон, е-mail). Враховуючи обмеженість місць, Національний банк залишає за собою право розгляду заявок та прийняття рішень щодо участі в семінарі кожного заявника. Результати буде повідомлено електронною поштою кожному з учасників.

З метою подальшої організації дослідницьких семінарів запрошуємо до співпраці потенційних доповідачів для презентації результатів своїх досліджень з питань, що пов’язані з діяльністю Національного банку України та роботою фінансової системи. Пропозиції (разом з бажаною датою семінару, презентаційними матеріалами, резюме та/або проектом статей) необхідно подавати для подальшого розгляду до відділу досліджень Департаменту монетарної політики та економічного аналізу на електронну адресу research@bank.gov.ua.

З матеріалами відкритих дослідницьких семінарів можна ознайомитись за посиланням.

Серію відкритих дослідницьких семінарів Національний банк України започаткував у липні 2015 року. Під час цих заходів представники академічних кіл, фахового та експертного середовища, міжнародних фінансових організацій, НБУ та інших центральних банків, мають змогу представити результати своїх дослідницьких проектів та обговорити їх у тісному експертному середовищі.

Поділитись