Звичайна версія сайту

Фінансова доступність для кожного: 12 червня держава та бізнес говоритимуть про співпрацю для підвищення добробуту громадян

12 червня в Києві в інноваційному парку UNIT.City відбудеться другий  "Форум із фінансової інклюзії. "Нікого за бортом". Організаторами події є Національний банк України, проект USAID "Трансформація фінансового сектору" та компанії Mastercard і Visa. На Форумі ми поговоримо про причини низького рівня користування фінансовими послугами в Україні, шляхи більшого залучення громадян у фінансові ринки та економічний ефект від цього.

"Money makes money" — говорить стара англійська приказка. Як відомо, найкраще робити з грошей гроші можна за допомогою різних фінансових інструментів. Але українці користуються ними набагато менше від жителів європейських країн і навіть від своїх найближчих сусідів – жителів Білорусії та Молдови. Більше третини наших громадян взагалі не мають банківських рахунків.

Форум стане платформою для дискусії на тему доступності фінансових послуг в Україні, а також для обміну ідеями зі співробітництва держави, бізнесу і неурядових організацій та формування спільного бачення шляхів підвищення фінансової залученості українців.

Робота над підвищенням фінансової інклюзії та фінансової грамотності є довгостроковою та вимагає координації та взаємодії різних стейкхолдерів та партнерів. Тому до участі у Форумі запрошені керівники банків, представники державних інституцій і місцевих органів влади з усіх регіонів України, провідних ритейл-, діджитал-, страхових компаній та інших учасників фінансового ринку, а також викладачі закладів вищої освіти.

Під час Форуму до дискусії приєднаються не лише провідні гравці фінансового ринку України, але і міжнародні експерти з Австралії, Великої Британії, Індії, Кенії, Малайзії, Норвегії, Польщі, США, Туреччини, Ямайки. Зокрема, своїм досвідом під час Форуму поділяться:

  • Грета Булл, директор з питань фінансів, конкуренції та світової інноваційної практики Групи Світового банку, США,
  • Кеннеді Комба, директор з питань стратегії та політики фінансової інклюзії Альянсу задля фінансової інклюзії (AFI), Малайзія,
  • Павел Відявскі, віце-президент Cashless Poland та засновник FinTech Poland, Польща,
  • Ретідзо Старкі, керівник підрозділу зовнішніх зв’язків та освіти Банку Англії, Велика Британія.

Більше деталей про Форум: https://finclusion.bank.gov.ua/

Також стежте за оновленням програми та анонсами спікерів на Facebook-сторінках Національного банку України та організаторів, а також за хештегами #ВключайГроші та #FinclusioninUA

Акредитація ЗМІ – через спеціальну форму на веб-сторінці Форуму.

Довідково

Перший Форум із фінансової інклюзії відбувся в червні 2018 року і став першою в країні потужною платформою для дискусії на тему фінансової інклюзії. Форум об’єднав понад 200 учасників і гостей, серед яких експерти з Азербайджану, Великобританії, Польщі, Сінгапуру та Швеції.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, за електронною адресою: finclusion.forum@bank.gov.ua

Поділитись