Звичайна версія сайту

Національний банк пропонує уточнити порядок інкасації коштів та перевезення валютних цінностей

Національний банк пропонує уточнити деякі організаційні моменти щодо порядку інкасації коштів та перевезення валютних цінностей банків в України.

Відповідні пропозиції містить проект постанови Правління Національного банку України “Про затвердження Змін до Інструкції з організації інкасації коштів та перевезення валютних цінностей банків в Україні” (далі – проект Постанови), яким вносяться зміни до зазначеної Інструкції, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 31 березня 2017 року № 29.

Зокрема, запропонований для громадського обговорення документ уточнює:

  • визначення валютних цінностей з урахування останніх змін у валютному законодавстві;
  • розміри максимальних обсягів валютних цінностей, що інкасуються та перевозяться, з огляду на зростання рівня мінімальної заробітної плати;
  • форма бланка службового посвідчення інкасаторів. 

Аналіз регуляторного впливу цього проекту Постанови. 

Зауваження та пропозиції до проекту Постанови приймаються до 15 квітня 2019 року на поштову або електронну адресу Національного банку України. 

Поштова адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9, Національний банк України, Департамент грошового обігу.

Електронна адреса: v22spra@U0H0; nbu@bank.gov.ua.

Документи
Your browser does not support SVGs
Проект постанови Правління Національного банку України "Про затвердження Змін до Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті"
Завантажити
Your browser does not support SVGs
Аналіз регуляторного впливу проекту постанови Правління Національного банку України “Про затвердження Змін до Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті”
Завантажити
Поділитись