Звичайна версія сайту

Національний банк України та Центральний банк Чорногорії домовились про співпрацю у сфері банківського нагляду

Національний банк України та Центральний банк Чорногорії підписали Меморандум про співпрацю у сфері банківського нагляду.

Свої підписи під документом поставили Голова Національного банку України Яків Смолій та Голова Центрального банку Чорногорії Радоє Жугіч.

Підписання Меморандуму відбулося 12 квітня 2019 року у м. Вашингтон, США, під час Весняних зборів Міжнародного валютного фонду та Групи Світового банку.

Цей документ сприятиме виконанню двома центральними банками функцій банківського нагляду та належному функціонуванню банківського сектора в обох країнах.

Зокрема, документ передбачає співробітництво у сфері нагляду за діяльністю материнських організацій та їх транскордонних структур з дотриманням вимог національних законодавств обох держав, а саме обмін інформацією щодо:

  • транскордонних підрозділів та їх материнських банків,
  • питань ліцензування та ефективного нагляду,
  • протидії та запобігання відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та розповсюдження зброї масового знищення.

Меморандум про взаєморозуміння набирає чинності з дня його підписання і діятиме впродовж необмеженого періоду часу.

Нагадаємо, восени 2018 року Національний банк України та Національний Банк Республіки Казахстан підписали Угоду з аналогічних питань.

Теги
Поділитись