Звичайна версія сайту
Подання статистичної звітності до Національного банку

Національний банк оприлюднює інформацію з питань організації статистичної звітності, яка подається до банку, а саме: нормативно-правові акти Національного банку щодо порядку складання та подання форм статистичної звітності, проекти документів для обговорення, відповіді на питання, роз’яснення щодо організації статистичної звітності тощо.   

Інформація структурована за розділами, які містять: 

"Регулюючі документи" – інформацію щодо діючих редакції Правил організації статистичної звітності, що подається до Національного банку України та Правил організації статистичної звітності, що подається до Національного банку України в умовах особливого періоду.

"Проекти документів" – матеріали щодо проектів змін до Правил організації статистичної звітності, що винесено для публічного обговорення.

"Реєстр показників статистичної звітності" – реєстр звітних показників відповідно до Правил організації статистичної звітності, що подаються до Національного банку, затверджених постановою Правління НБУ від 13.11.2019 № 120 (зі змінами) та включає описи показників та контролів до цих показників, довідники для формування показників із переліком метрик (вимірів) та описом параметрів (можливих розрізів інформації), а також xsd-схеми звітних файлів.

"Календар подання статистичної звітності" – графік подання файлів статистичної звітності з визначенням дати та часу їх подання відповідно до Правил організації статистичної звітності, що подається до Національного банку України.

"Повідомлення" – роз’яснення фахівців Національного банку щодо організації статистичної звітності.