Звичайна версія сайту
Подання статистичної звітності до Національного банку

Розділ містить інформацію з питань організації статистичної звітності, що подається до Національного банку України: нормативно-правові акти Національного банку України щодо порядку складання та подання форм статистичної звітності, проекти документів для обговорення, відповіді на питання, роз’яснення щодо організації статистичної звітності тощо.   

У підрозділах:

"Регулюючі документи" розміщено інформацію щодо діючих редакції Правил організації статистичної звітності, що подається до Національного банку України та Правил організації статистичної звітності, що подається до Національного банку України в умовах особливого періоду.

"Проекти документів" містить матеріали щодо проектів змін до Правил організації статистичної звітності, що винесено для публічного обговорення.

"Реєстри показників статистичної звітності" містить проекти реєстрів звітних показників, що подаються до Національного банку України, та включає описи показників та  контролів до цих показників, довідники для формування показників із переліком метрик (вимірів) та описом параметрів (можливих розрізів інформації), а також xsd-схеми звітних файлів.

"Календар подання статистичної звітності" містить графік подання файлів статистичної звітності з визначенням дати та часу їх подання відповідно до Правил організації статистичної звітності, що подається до Національного банку України.

"Запити та відповіді" містить роз’яснення фахівців Національного банку України, відповіді на питання щодо організації статистичної звітності та інші матеріали.